::Parapsikoloji::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parapsikoloji hakkında her türlü bilgiyi edinebileceksiniz. Merak ettiğiniz konuları forum açıp sorabilirsiniz.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

PsiWheel Anlatımı

2 posters
YazarMesaj
coplukcu

PsiWheel Anlatımı Empty
MesajKonu: PsiWheel Anlatımı   PsiWheel Anlatımı Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 12:37 pm

Selamlar herkese ben Psi-Wheel hakkında pek becerikli sayılmam ama ikinci deneyişimde oldu.
Psi-Wheel nedir onuda söyleyeyim. Beyin gücünüz ile artı şeklinde katlanmış kağıdı döndürmektir.

PsiWheel Anlatımı Psi_wheel

Yukardaki resim gibi kağıdı katlıyoruz sonra bir iğneyi silgiye veya sert bir cisme batırıyoruz sonra kağıdıda iğnenin üstüne hafifçe koyuyoruz fakat iğneyi kağıda batırmıyoruz sadece üzerine bırakıyoruz sonra " SIFIR DUYGU DURUMU " moduna geçiyoruz ben tam olarak yaptığımı bilemiyorum ama anlatayım onuda Sıfır duygu durumu herşeyden kendinizi soyutlamanızdır.Bunu yapmak içinde rahat bir yere oturup 5-10 dk boyunca gözlerinizi kapatıp hiç birşey düşünmemektir o günle ilgili o anda yaşadıklarınızla ilgili hiç bir şey düşünmeyeceksiniz. Sonra Sıfır duygu durumunda hazırladığınız Psi-Wheel i önünüze koyun kapalı bir oda olursa iyi olur hiç bir yerden rüzgar girmesin. Çünkü çok ufak birşeyden dönebilir. Sonra ellerinizi yavaşça kağıdın üstünde veya yanında tutun sonra " sen benim bir uzvumsun ( organım ) " deyip ne tarafa dönmesini istiyorsanız o tarafa doğru dönmesini düşünün gözlerinizi kapatın iyice konsantre olun döneceksin deyin sürekli içinizden ve dönmesini bekleyin. Gözlerinizi açabilirsiniz tabiki gözlerinizi kapatıp açmak size kalmış ben gözlerimi kapattım sonra açtığımda birden pozisyonu değişmişti ve ellerimin arasında dönüyordu. Sonra gözlerinizi açın sadece Psi-Wheel 'e bakın hiç birşey görünmesin gözünüze hani filmlerde olurya Başroldeki adamı gösterirlerken heryer bulanık olur işte öyle olsun sadece Psi-Wheel i görün ilk denemenizde olmazsa umudunuzu kaybetmeyin kesin olacak çünkü olmamasıda size kalmış bir şey tabi istemek ve inanmak lazım ben daha ikinci deneyişimde dönderdim nefesimden dir dedim nefesimi tuttum ama dönüyordu. Umudunuzu kaybetmeyin elbet dönecek....

Sıfır duygu durumunu biraz alıntı yaptım Psi-Wheel le ilgili yazılar bana aittir iyi günler Very Happy
ölücem

PsiWheel Anlatımı Empty
MesajKonu: Geri: PsiWheel Anlatımı   PsiWheel Anlatımı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 8:57 pm

teşekkürler açıklama için Smile Smile

PsiWheel Anlatımı
1 sayfadaki 1 sayfası