::Parapsikoloji::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parapsikoloji hakkında her türlü bilgiyi edinebileceksiniz. Merak ettiğiniz konuları forum açıp sorabilirsiniz.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

rüyalarınızı bize yazın yorumlayalım...

3 posters
YazarMesaj
ilksel
Admin

rüyalarınızı bize yazın yorumlayalım... Empty
MesajKonu: rüyalarınızı bize yazın yorumlayalım...   rüyalarınızı bize yazın yorumlayalım... Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 12:32 am

gördüğünüz rüyalarınızı bizimle paylaşın ve biz sizin için yorumlayalım.unutmayın rüyalar bazen geleceğin habercisidir...
ölücem

MesajKonu: Geri: rüyalarınızı bize yazın yorumlayalım...   rüyalarınızı bize yazın yorumlayalım... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 2:44 pm

ben başlaycağım...,yeni bi rüyam..
kuzenlerime gitmiştik orda kalıyoduk.rüyamda yüzümde beyaz bi havlu sarılı bi şekilde atıyordum.havlu hıni biçimnde yüzümün üstündeydi.huninin ucundan tavanı görebiliyordum.sonra çok ağırlaştıığımı hissettim.sırtım tamamen uyuyşmuştu ve yanımda yatan kuzenim kulağıma bişeyler fısıldamaya başladı.sonra havaya kalktığımı hissettim yani astral seyahate çıkmıştım.kendi evimizdeydim.yan odaya gittim sigara unutmuşlar divanda onu söndürdüm.sonra camı açtım ve atladım aşağıya düşer gibi hissettim ama yere ulaşırken çok rahatça indim yürüdüm birilerini arıyodum.sonrasını hatırlamıyorum...
babelll

MesajKonu: Geri: rüyalarınızı bize yazın yorumlayalım...   rüyalarınızı bize yazın yorumlayalım... Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 6:55 pm

mrb arkadaşlarımla bira içiyordum ama sarhoş değildim eski kız arkadaşımla arkadaşı benim yanıma geldi bende onları görünce bırayı attım elimden sonra yanlarına gittim ve eski kız arkadaşıma pembe ve kırmızı renkte tebeşir verdim oda yere yazılar yazdı rüyamı yorumlarsanız sevinirim

rüyalarınızı bize yazın yorumlayalım...
1 sayfadaki 1 sayfası